Naše výborné paštiky můžete zakoupit i v prodejnách: U Naty - náměstí Bratří Čapků 1, České Budějovice – Rožnov. Bylinky od Světa - Zámek 112, Třeboň, www.bylinkyodsveta.cz. Náš krajíc - Husova tř.41, České Budějovice, www.naskrajic.cz/

Sponzoři

Děkujeme všem našim sponzorům, dárcům a spolupracujícím společnostem za jejich pomoc a podporu.

Collabim

Nejpouživanější SEO nástroj v ČR pro měření SEO, PPC a odkazů. Nástroj umožňuje měření webu ve vyhledávání na dlouhodobé bázi, které si můžete nechat pravidelně reportovat. Stejně tak nabízí i jednorázové analýzy pro získání okamžitých výsledků a další užitečné funkce pro analýzu stránek.

https://www.collabim.cz/

Nůžkové párty stany RedX®

Párty stany RedX® jsou bezkonkurenčně nejlepší volbou na trhu v poměru cena/výkon. Vybírat lze z několika výkonnostních řad a široké škály velikostí a barev. Rychloskládací nůžkové stany RedX® vlastní výroby jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu a jejich pevná konstrukce splňuje všechny parametry pro kvalitní nůžkový párty stan i v těch nejtěžších podmínkách.

https://www.redx.cz/

Semo

Firma SEMO byla založena v roce 1994 jako společnost s ručením omezeným a od dubna 2009 podniká jako akciová společnost. SEMO a.s. sídlí ve Smržicích, okres Prostějov. Společnost SEMO a.s. je významná česká společnost zabývající se šlechtěním, produkcí a prodejem osiv zeleniny, květin, léčivých a aromatických rostlin. Navázala na více než 50letou tradici místního šlechtění, která je spojena s bývalou Šlechtitelskou stanicí zeleniny.

Šlechtitelský program se zaměřuje především na zeleninu plodovou a kořenovou, salát, cibuli a zahradní hrášek. Zakládáme si na vysoké kvalitě své produkce. Každé osivo, které opouští naše brány, musí splňovat naše firemní normy, které jsou v případě klíčivosti i čistoty výrazně přísnější, než stanovuje vyhláška MZE a normy EU. Požadavky na PROFI osivo jsou nejnáročnější a na jeho přípravu používáme pouze ty nejlepší partie. Samozřejmostí je vysoká úroveň skladování a pravidelná kontrola kvality skladovaných osiv. Obchodní politika je založená na kvalitě prodávaných osiv i na propracovaném servisu pro naše zákazníky.

www.semo.cz